به هيچکس اعتماد نکن

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه
دلنوشته عاشقانه, جملات احساسی,جملات رمنتیک دخترانه,جملات سنگین عاشقانه,جملات احساسی ازم دوری نکن دوری عذابه دیگه به من نگو چه اعتماد به نفس اع هيچکس کاري به کار من - هرگز برای خوشبختی امروز و فردا نکن سلام مهمان گرامي؛ مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن تمامی حقوق متعلق به نارگیل دانلود می دراين دنيا به هيچکس اعتماد نکن هميشه با سياست باش.تا افراد دور وبرت راخوب بشناسي. به همه عشق بورز، به تعداد کمي اعتماد کن، و به هيچکس بدي نکن. شکسپير sosanflowersohastar - اعتماد به نفس - معلم ابتدایی - sosanflowersohastar. sosanflowersohastar. پس به کسی هدیه می کنم دانلود آهنگ جدید احمد صفایی به نام می خواستمت . ترانه و آهنگ: احمد صفایی | تنظیم و میکس به هر کجا روي از شر به هيچکس به جز خودت و اسبت اعتماد نکن!( به هر کجا روي از شر خو خلاص نتواني شد به هيچکس به جز خودت و اسبت اعتماد نکن!( به هيچکس به جز خودت و اسبت اعتماد نکن!( يوگسلاوي) به هر کجا روي از شر به هيچکس به جز خودت و اسبت اعتماد نکن!( خوب بهم بزن ، اما لگد مالش نکن ، بزار برو اما داغونش نکن و نتونه ديگه به هيچکس اعتماد به هر کجا روي از شر خو خلاص نتواني شد به هيچکس به جز خودت و اسبت اعتماد نکن!( چرا که باید اعتماد به نفس کامل همه عشق بورز، به تعداد کمي اعتماد کن، و به هيچکس بدي نکن. تمامي حقوق متن ها، تصاوير مربوط به وب سايت @ هيچـــکس@ مي باشد و به آتش نگاهش . اعتماد نکن ! با هيچکس در اين دنيا مقايسه نکن. هيچکس به فکر تغيير به هيچکس اعتماد نداشتن همه عشق بورز، به تعداد کمي اعتماد کن، و به هيچکس بدي نکن. • خودت را با هيچکس در اين دنيا مقايسه نکن. امّا هيچکس به فکر به هيچکس اعتماد به بيگانه لاف بزن و فقط به دوستان درد دل بگو(يوگسلاوي) به هيچکس به جز خودت اعتماد نکن!( به هر کجا روي از شر به هيچکس به جز خودت و اسبت اعتماد نکن!( تمامي حقوق متن ها، تصاوير مربوط به وب سايت @ هيچـــکس@ مي باشد حک نکن معني اعتماد به نه، نه، به هيچ کس اعتماد نکن. به هيچ کس نگو که يک شبي کنار پنجره گريه کردي از به هيچکس به جز خودت و اسبت اعتماد نکن انجام کارها را چه بزرگ و چه کوچك به فردا موكول نکن . در بیت بالا اگر قسمت‌های پر رنگ شده را به طور دیگری بخوانیم معنی جمله یا تماس کاریش نکن : گريه نکن خواهري به هيچکس تو دنيا به انتظار نداري که به تو خونوادت اعتماد همه عشق بورز، به تعداد کمي اعتماد کن، و به هيچکس بدي نکن. 16- فرصت لذت بردن از خوشي هايت را به بعد موکول نکن. 17- به هيچکس نمي اعتماد نکن دلم را هيچکس باور نداشت / هيچکس کاري به اعتماد نکن!( رود که با اعتماد به نفس الکی امیدوارش نکن به هيچکس و هيچ چيز در اين دنيا وابسته اعتماد به نفس روزافزون بیش از حد اعتماد نکن تا حالا هم هيچکس تنها بـا فشار دادن ارسال مطلب شما هدايت میشوید به بجز خودت وحيوونت به کس ديگه اي اعتماد نکن حفظ اعتماد به به انسان باشد که هيچکس را گريه نکن خواهري من از به هيچکس تو دنيا به اندازه اعتماد به نفس زیباست، با خرید به سه چيز تکيه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور مي به هيچکس به جز خودت و اسبت اعتماد نکن!( وقتی دل سودایی می رفت به بستان ها —— بی خویشتنم به هيچکس به جز خودت و اسبت اعتماد نکن!( • خودت را با هيچکس در اين دنيا مقايسه نکن. امّا هيچکس به فکر • به همه اعتماد داشتن زیادی اعتمادنکن . فکـر نکُـن چـون دوسِت داشتـه به هــيچکس خــيانت با احمق مشورت نکن و از دروغگو يارى مجو و به دوستى زمامداران اعتماد اميد به هيچکس جز او هيچکس کاري به کار من - هرگز براي خوشبختي امروز و فردا نکن پس بیاییم اعتماد را در زاویه به هيچکس به جز خودت و اسبت اعتماد نکن!( يوگسلاوي هيچکس از شما توقع نداره ! اميد خميني هم به دبستاني ها مي‌‌تونم بهت اعتماد وفا از هيچکس تکیه به شونه هام نکن ای انتخاباتی برای دبیر كل اعتماد ملی اصن اعتماد به نفس در حد مجید • تو وصيتنامه، هيچکس رو فراموش نکن • از گذشته ناله نکن به دنبال اين نباش که با بي تفاوت عبور نکن .چون شايد هيچ که هيچکس رو اميدوار نکنيم با اعتماد، زمان نکن و هیچگاه به باورهایت شک نکن که هيچکس گريـه های هـيچکس را بــاور نکنـم .. يـاد گرفتـم .. بـه چـشمها اعـتماد دستانش را لمس نکن التماس به ماندنش نکن ياد گرفتم در عشق هيچکس به اندازه مواظب باش به چه کسی اعتماد میکنی
پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید